Ogólnie rzecz ujmując: jesteśmy ludźmi transportu. Jest on obecny w naszym życiu zawodowym, jak i codziennym, związanym z hobby i pasjami. Bywamy kierowcami ciężarówek, którzy jeżdżą w zazwyczaj dosyć dalekie trasy. W wolnym czasie remontujemy stare, zabytkowe samochody.

Nasz blog poświęcamy ogólnie zagadnieniom komunikacyjnym, ale nie tylko. Patrzymy na nią przez pryzmat rozwiązań technicznych  i hobbystycznych. Chcemy dzielić się nasza pasją i zarażać nią innych.

Wierzymy, że naszymi Czytelnikami będą nie tylko inni pasjonaci transportu, ale i osoby, które zaczynają swoją przygodę z transportem i samochodami.

Dzielimy się nie tylko pasją jako taką, ale i wiedzą zdobywaną latami. Sami zgłębiamy ją nieustannie, zarówno będąc w drodze, jak i pracując w warsztacie.

Liczymy na regularne odwiedziny. Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie przypadnie Czytelnikom do gustu tak, że zechcą tu wracać po dalszą lekturę. Postaramy się, aby nasze wpisy były na tyle różnorodne, by zainteresowały różnych pasjonatów.