Tworzona przez nas strona służy nam do publikacji tekstów tematycznie związanych z naszą pasją i działalnością zawodową. Ogólnie rzecz ujmując, chodzi o komunikację, ale nie tylko. Będą to także różne sprawy techniczne związane z pojazdami mechanicznymi.

Jako, że sporo jeździmy, a w wolnym czasie – między innymi – remontujemy stare samochody, wciąż spotykamy się z ciekawymi zagadnieniami związanymi zarówno z samochodami, jak i komunikacją. I chodzi zarówno o komunikację miejską, jak i transport drogowy, kolejowy, lotniczy i morski. To dosyć obszerne działy, więc i wpisów spodziewamy się sporo. Musimy przyznać, że część interesujących nas tematów trudno przypisać do jakiejś konkretnej kategorii, zapraszamy więc także do działu „Inne”.

Jesteśmy zarówno zawodowcami, jak i pasjonatami komunikacyjnymi. Chcemy nie tylko dzielić się nasza pasją i wiedzą, ale też liczymy na opinie Czytelników na temat publikowanych przez nas artykułów. Blog ma być swego rodzaju dialogiem, dzięki któremu będziemy uzupełniać pisane przez nas treści, aby stawały się w pełni wartościowymi tekstami na konkretne tematy.

Serdecznie zapraszamy więc do czytania i komentowania.